Moderní doba pseudohumanistů aneb kauza Floyd. Zrušme polici!!!

Moderní doba pseudohumanistů aneb kauza Floyd

Původně jsem tady nechtěl plést témata politické, subjektivní půtky a obecně dávat klín do již tak rozpolcené společnosti. Ale nedá mi to. To co se děje kolem kauzy Floyd, tzv. rasismu je děsivé. Děsivé proto že až přiliš ukazuje kde dnešní doba spěje. Lidé mají až příliš času a řeší blbosti. Pak vymýšlejí kraviny typu 46 různých pohlaví člověka a menstruujícího muže. 

Pseudohumanisté a aktivisti

Tyhle skupiny se zasluhují o to, že politici - a nejen Ti - mají strach. Všechno musí být korektní. Dáš v hospodě facku "bělochovi" - je to bitka. Dáš ji cikánovi - je to rasismus. I cikán (nebo rom nebo jak to vlastně je) - ten "slavný" Zdeněk Godula - musel čelit kritice, že špatně použil slovo cikán (vs. rom). 

Tyhle skupiny se zasluhují o to, že ve firmách, filmech se pozice/role rozdělují tak, aby byly politicky korektní. Nemít ve firmě ženu a černocha okamžitě tyto skupiny brojí proti tomu jak je to možné ja z vás rasista a kdoví co všechno. 

Hluchému již nemůžeš říct, že je hluchý. Vozičkář není vozíčkář. 

Nemá se používat slovo vozíčkář. Člověku, který nechodí, se má říkat člověk, který se pohybuje na vozíku. Z češtiny by mělo vymizet také slovo neslyšící, natož pak hluchý. 

Z kriminálníků se dělají celebrity

Z kriminálníků se dělají celebrity. Kájínek se má desetkrát lépe než většina z vás. Řepka se vystavuje a na kriminále ještě vydělá. Floydovi se vypravují funusy jak prezidentům. Čím si George Floyd zasloužil takový funus? Není to neúcta k těm, kteří si to skutečně zasloužili? Kteří něco dělali pro společnost? 

Rasismus tady byl a bude 

Nemusíme chodit do Ameriky. Zrovna český člověk ve většině případů nazve černocha opicí. O migrantech nechce ani slyšet. A najednou tu prostestuje proti tvrdému zásahu policie? A nemusí se bavit o černoších. Stačí nám naši cikáni/rómové. Kde je Vaše humanita v těchto případech? 

Ruzovyslon.cz Erotické pomůcky TOP 30

Rabování a ničení soch

Pod záminkou tzv demonstrace lidí ničí cizí majetek. Rabují. Hází šutry po policejních koních!!! Co za lidský odpad - i kdyby tisickrát demonstroval - hodí šutr po zvířeti? Vykrade obchody? To je protest? Nikoliv. Jen lidská lůza, která se přiživuje na vytovřeném chaozu. Sochy ničí lidi, kteří o historii neví skoro nic. Chytnou se populistické hesla a hotovo. 

Floyd vs policie

Jak málo stačilo, aby se situace obrátila? Okradený prodavač? Zabití lidi (chtěl řídit pod vlivem drog). Taky byste byli pak tak schovívaví? Kdyby k Vám přišel (a nemusíme se bavit o rase) například do Vašeho obchodu zfetovaný, dvoumetrový muž, okradl Vás ... opravdu byste mluvili o schovívavosti? 

Nevím a neumím posoudit jak dalece byl zákrok rasově motivován. Pro mě černoch jako běloch. Ostatně hodně z nás se setkalo přimo v tuzemsku s mnohými nepřízpůsobivými, feťáky, apod. To zase nadávate, že policie nic nedělá. 

Moderní doba pseudohumanistů aneb kauza Floyd. Zrušme polici!!!

Balanc mezi solidaritou, lidskými právy a něčím podobným je velmi křehký. Na jedné straně chceme, aby každý měl práva, aby se i se zločinci zacházelo v rukavičkách na druhé straně se pak divíme že zločinci neustále zločiní - protože jim prakticky nic nehrozí ...

Neobhajuji smrt

Znovu: neobhajuji smrt/usmrcení (i když pochybuji že to bylo záměrem) a ruku na srdce jak by se kdo zachoval v okamžiku když musí zpacifikovat dvoumetrového zfetovaného nespolupracujícího člověka ... 

Ostatně známou pravdou je, že v USA vládne velké napětí při policejní kontrole. Je to dané také rizikem. Kolik lidí je v USA ozbrojených. 

Ať tak či tak nic z toho nikomu nedává právo rabovat, apod. Což nejsou protesty, ale vymetené mozky, které jenom hledají záminku.

Lego přestává propagovat stavebnici s policií, protože policie se aktuálně prostě nenosí.

Český policista vs ten Americký

Vždycky jsem měl takový pocit, že český policista je taková figurka. Nemá autoritu. Má hroznou pověst. Často vypadá, že neuběhne kilometr. Má pomáhat a chránit. Ale nemám úplně z toho ten pocit. U těch amerických mi to přijde opačně. Ale je tu i ta druhá strana. Je snadné překročit hranici. 

___motivator

Žijeme v zemi kde ujíždítě policii a je to přestupek! Nehrozí Vám skoro žádný postih. Žijeme v zemi kdy zdokumentované týraní zvířat skončí trapnou podmínkou. Žijeme v zemi kdy přestupky se bagatelizují. Kde řidič BMW zabije rodinu a malé dítě zmrzačí (po mnoha prohřešcích) a jezdí vesele dál! A ruku na srdce: nezaklekli byste ho? Ale tady je každý namachrovaný - dokud se něco neposere - nebo se to nestane mu. 

Zkusme se zamyslet jestli ten pseudohumanismus nepřeháníme.  

Pod čarou 

Kdo skutečně byl George Floyd píšou manipulatori.cz
Máš padáka, bereme afroameričana na idnes.cz
Amerika hoří blog Markéty Šichtařové