Lidské zrůdy: když selže útulek

25. 02. 2019 | 29276x | píše: Zhrzený Muž
Lidské zrůdy: když selže útulek

Dívat se na takový případ a popisovat jej mi dere slzy do očí. Nepochopitná krutost a lidská odpornost. Tam kde měla být pomoc bylo jen utrpení. 

Příběh jednoho pejska

... před rokem

Citace z FB skupiny VENČITELÉ Městského útulku pro psy Třinec: 

29. 3. 2018 Ahoj všichni přátelé pejsků, máme úžasnou zprávu❤️!!! Třinecký útulkáček ÁRÉS???? nastoupil cestu k novému životu❤️!!! Dnes jsme ho společně s vedoucí útulku převezli do Čáslavi. Cesta proběhla v pořádku a pejsek byl předán do adopce BULL AZYL - Čáslav z. s. Áreska se ujali dva sympatičtí zkušení mladí lidé, kteří se mu budou plně věnovat a naučí ho být hodným, poslušným a šťastným pejskem a bezproblémovým společníkem????.
Máme slíbeno, že budeme dostávat průběžné informace, jak si Áresek vede????. Přejeme mu, aby jeho převýchova vyšla a aby pejsek co nejdříve našel milující domov už nastálo❤️❤️????!!!

Třinecký útulaček - nádherný energický s jiskrou v očích - se vydal na cestu kde se měl mít dobře. Kde se o bezmocnou němou tvář měli postarat. 

... o rok později

Citace ze stejné stránky: 

24. 2. 2019 ????????????????????..... Kamarádi a přátelé pejsků.... pamatujete si mne z března 2018?????????????????????.....ano, jsem to já, ÁRESEK, 23. února 2019.....vyhublý, plný šrámů, starých i čerstvých ran, chybí mi kus ocásku, jsem začervený, a psychicky totálně zdeptaný a zlomený pejsek...... prošel jsem si peklem...... žiji......

Bull Azyl Čáslav - aktuální informace

... definitivně ukončil svou činnost BULL AZYL ČÁSLAV ... Před 10 dny navštívil azyl inspektor KVS, který sice shledal nedostatky, ne však tak závažného charakteru, aby okamžitě doporučil obci odebrání psů ... 

Ruzovyslon.cz Erotické pomůcky TOP 30

... Na nápravu dal provozovatelům jeden týden, ale vzhledem k tomu, že manželé Kaudlovi už uzavření zařízení plánovali, dohodli se, že během této doby psy darují. Garantem se pro KVS stala MVDr. Sedláková, která s provozovateli podepsala darovací smlouvy a psy předala organizaci Home 4 Pets s tím, že na stav psů bude osobně průběžně dohlížet. Všichni tedy budou až do adopce pod záštitou H4P, která bude zodpovědná za ustájení, wellfare, veterinární vyšetření / léčbu, potažmo hledání nového domova ve vhodnou dobu. V sobotu 23.2. jsme tedy z Bull azylu odvezli 6 zbývajících psů (vč. kotců a bud), a to:
Akima, Arese, Cézara, Kleopatry, Rockyho a Pata ... 

Z Arese je hravý, ale psychicky zlomený pes, což se projevuje i na jeho fyzickém stavu

Aktuálně jsou Cézar a Kleopatra umístěni v záchranném centru Home 4 Pets, Rocky a Akim v azylu For Dogs, Ares v azylu Larýsek a Pat ve Voříškově. Po základních veterinárních vyšetřeních a ověření povah budeme hledat zkušené DO, neboť právě individuální a intenzivní péči potřebuje všech šest ze všeho nejvíc. Všichni psi jsou dost zanedbaní, s výjimkou Pata a do určité míry Rockyho také ve špatném výživovém stavu. Rozhodně nejhůř jsou na tom Cézar (který je apatický, jen posedává s přimhouřenýma očima) a Ares (který je sice celkem aktivní, ale psychicky zlomený pes, což se projevuje i na jeho fyzickém stavu). Vůči lidem jsou všichni mimořádně přátelští, jen u Arese je nutné počítat s rizikem strachové agrese. V tuto chvíli víc sdělit nedokážeme, doplníme po komplexním vyšetření.

Bull Azyl Čáslav 

Na fotce manželé Kaudlovi - zakladatelé psího azylu

Na Bull Azyl Čáslav lidé příspívali o sto šest

Je až s podivem jak se dokázali prezentovat. Brali peníze na pejsky. Lidé vozili materiální pomoc, posílali peníze. Internetem koluje i kauza ohledně výběru peněz na pozemek, který údajně nikdy koupen nebyl. 

Citace z FB skupiny Psí depozitum Litvínov: Tak a jedeme se s naší skupinou podivat do bull azylu Čáslav. Jedeme tam předat šeky, pokřtít kalendář a odevzdat vše, co bylo pro pejsky vybráno.

Výběr komentářů

"Kaudl je prostě genius. Všechny převezl,nahrabal si a když už z nikoho nic nevymáčkne laskavě a v klidu ukončí činnost a předá psy. Bez kamer, bez negativní publicity a my mu poděkujeme jak je hodný. Pane Kaudl jestli to čtete klobouk dolů, neznám nikoho kdo by dokázal tak ladně vybruslit z průseru jako Vy"

KVS, který sice shledal nedostatky, ne však tak závažného charakteru?

"Takže vybrali od lidi peníze na pozemek, který nekoupili a psi ještě vypadají takhle ? Břecela bych, strašne. Úžasné, ze už jsou pryč."

"Dovezli jsme jim za kupu tisíc jidlo naházeli to do auta a tím to skončilo, ani do útulku nás nevzali, poblit bych se musela."

Ruzovyslon.cz Erotické pomůcky TOP 30

Výzva

Pokud jste svěřili pejska do Bull azylu Čáslav a nemáte o něm informace, případně pokud jste poslali finanční příspěvek na pozemek Bull azylu, napište nám na mail lozkh@seznam.cz Liga na ochranu zvířat Kutná Hora. Řešíme situaci s KVS, s právníkem a s policií. Potřebujeme doplnit svědectví. Děkujeme za spolupráci.

Další pejsci a jejich osud 

Nezřekněte se pod tíhou této kauzy pomáhat. Buďme více pozorní, nenechme se odradit, tlačme na příslušné orgány ke zpřísněnů trestů za týrání. 

komentář napsal: SYLVA DRÁBKOVÁ napsal dne: 26.02.2019 08:02:30 #9

To je neskutečné, to nejsou lidé, ale otřesní tyrani a satani, moc si přeji ať je stihne trest, který si zaslouží... za zločin trest.Díky bohu že konečně byl útulek zrušen, je to celostátní ostuda, nejen pro Čáslav, měli s nimi skoncovat dříve, na tom
Kaudlovi je vidět co je zač,bezcitnost atd... JE MI ZASE z takového případu u nás v Čechách hrozně zle, jsem otřesena a šokována, KDY TO SKONČÍ !?!?!?!?!?

Anežka napsal dne 27.02.2019 22:30:37 #32

Skončí to až kreténský státní zástupci přestanou navrhovat POUZE PODMÍNĚNÉ TRESTY protože podle nich se toho vlastně ani moc nestalo, A ZAČNOU navrhovat maximum, dnes 21 měsíců NATVRDO, soudci to začnou soudit na 21 měsíců NATVRDO, a veteriny a hygieny přestanou tvrdit že VŠECHNO JE V POŘÁDKU A vlastně se tak moc nestalo. Měl by na něj ale vlítnout finančák, a ten by už něco našel, nemáte jeho IČ ? , pokud ano pošlete mi ho prosím na mojejednicka@post.cz , děkuji. Dnes stačí poslat na finančák dotaz na podezření a ty by mu to tam obrátili naruby, a pokud ho naše debilní soudní předražená komediální scéna nedostane na týrání tak finančák by ho určitě dostal na zpronevěru. Hlavně že pan Kaudl vypadá jako prase před porážkou.

Monika napsal dne 28.02.2019 23:55:57 #34

Adoptovali sme si od nich psa,našťastie psychicky zlomený nebol ale bol v katastrofálnom zdravotnom stave :-( Mali ho rok a nechali ho trápiť s príšerným zápalom v celej tlame.Priala by som im mať rovnako plnú hubu tak zhnitých zubov obalených zubným kameňom až do kosti ako mal ten pes.

komentář napsal: Marie napsal dne: 26.02.2019 08:35:47 #10

Bylo mě divné,proč se útulek zrušil,je to dobře,že se to provalilo.Těm šmejdům to nedarujte ať za to pykají,manželé.

komentář napsal: Ninka91 napsal dne: 26.02.2019 09:43:40 #11

Odporný odpad. Jak to těm nebohým pejskům mohli udělat... Do basy s obouma!!! ????

Karel Chroustovsky napsal dne 26.02.2019 19:31:34 #21

Mám úžasnou chuť se tam rozjet,a Toho smejdi zmlatit za Ty psy,jako smejdi,smejdi krivackejch

komentář napsal: MIR. V. napsal dne: 26.02.2019 10:25:49 #12

Tak jsem to celé přehltala a nevím jestli brečet zvracet nebo oboje dohromady, tak jsme jako hňupy demonstrovali v Praze co nás tam bylo a za toto ☝️ je to hnus každá zrůda nepovedená s vykastrovaným mozkem si nahrabe na ubohych stvořeních a zdrhne ☝️ ukončili a co myslíte že se stane zase dostanou podmínku? A prachy už mají nahrabané a budou si spokojeně žít ☝️ jste fantastičti že to nenecháte že se snažíte bojovat držím pěsti ☝️ právě před měsícem jsem si vzala takto zlomeného malého čivavaka z útulku co přežil množirnu, je mi to tak líto snad budou zase v pořádku když vidím jak aresek byl nádherný pes láme to srdce,

komentář napsal: Helena napsal dne: 26.02.2019 11:29:35 #14

Dokud nebudou uzákoněné řádné tresty,nebudou se tihle dementi bát.Nikdo jim neublíží tolik jako oni těm nebohym bezbranným pejskum.Muzeme si jen přát,aby se pejsci uzdravili a dočkali hezkýho života.A tihle dementi?Snad se jim to jednou vrátí!!

Romča napsal dne 26.02.2019 12:54:22 #16

Děsivé, doufám, že jim to karma vrátí, když už ne zakony.

Lucka napsal dne 26.02.2019 17:21:56 #20

Možná se jim to vrátí ale jsou to debilove kterým je to úplně jedno vždyť ten geniální pan co hovoří jak se má se psi pracovat nedokázal zaopatřit ani svoje děti jeho povoláním je pokaždé to co se hodí kuchař zedník vedoucí útulku a hospodský pobuda já bych mu usekala ruce a našim zakonodarcum taky jak můžou dovolit aby takový těle dostalo na starost jakýkoli život asverila bych mu ani plyšovou hračku! Bože to je debil!!!!!

komentář napsal: Pavla Fábryová napsal dne: 26.02.2019 14:40:32 #17

Jsme nejhorsi pakaz na teto planete! Vic se rozepisovat nebudu!

Feja napsal dne 26.02.2019 21:17:36 #23

Moje řeč, měli bychom se od zvířat učit a to bez pardonu. Kdyby Areska dostal do ruky zkušený pejskař, tak už je dnes za vodou. Tito lidé vědí o této rase prd a vořech - k pláči.

komentář napsal: Sindinka napsal dne: 26.02.2019 16:32:44 #19

Lidské zrůdy,zavřít a nechat je trpět tak,jak ty bezbranné zvířátka v jejich lágru.Nechápu a nepochopím,proč jsou u nás tak ubohé zákony,já bych tyto lidi zavírala a nechala bych je projít peklem!!!!!!!!!!!!!!!!Jako chudinky ty pejskové.Ať se naše vláda konečně probere do háje.To musí stále bezbranná zvířátka tak trpět v rukách tyranů???????????????

komentář napsal: Lena napsal dne: 26.02.2019 19:36:38 #22

Jsou ještě nějaké důkazy prosím? Vždyť to byl vyhlášeny útulek, tolik let fungoval. Jak je to možné?

Denisa napsal dne 02.03.2019 16:40:07 #40

Také s nimi mám špatné zkušenosti

komentář napsal: Soucit napsal dne: 26.02.2019 22:20:40 #24

Bože, prosím, ať se narodí ty hamižné zrůdy týrající svěřené tvory ve zmíněném příspěvku a zneužívající peníze na dobročinnost, jako týrané zvíře...a vím, co si přeji, se splní! Děkuji

komentář napsal: Soucit napsal dne: 26.02.2019 22:21:00 #25

Bože, prosím, ať se narodí ty hamižné zrůdy týrající svěřené tvory ve zmíněném příspěvku a zneužívající peníze na dobročinnost, jako týrané zvíře...a vím, co si přeji, se splní! Děkuji

komentář napsal: Luboš napsal dne: 27.02.2019 00:27:53 #26

Lidskej odpad!!!..v takových případech oko za oko!!

komentář napsal: Milena napsal dne: 27.02.2019 01:19:08 #27

Bojujem ta vyssi tresty u jednotlivych pripadu tyrani a tady si nikdo nevsimne tytane skupiny psu.Neskutecne.Meli by byt povinne psychotesty pri zrizovani utulku aby si nemohli legalne utulek zridit takove zrudy jako tito manzele.

Franta napsal dne 27.02.2019 12:48:54 #28

Pro oba psychopaty to zdaleka není konec.Tito psychopati nesmí mít ani děti.Boží mlýny melou pomalu ale jistě.Pro oba se čas blíží.

komentář napsal: Dagmar napsal dne: 27.02.2019 19:25:47 #30

Nemam slov a nejde ani popsat co to bylo za hovada ti manzele je mi z toho zle misi se ve me zloba nenavist vuci lidskym zrudam a ta vznika z te bezmoci pejsku cokoliv ve svem osudu zmenit. Dala bych retazy na krky Kaudlum misku se zradlem tak daleko aby se driv uskrtili nez na to zradlo dostanou a pritom bych je jeste .... a i to je maly trest za to co spachali. Proc o tom nepisi a neni to v tv aby lidi videli kdo je nebezpecny pro deti zda Kaudlovi nebo psi rasa pitbul. Pitbulove jsou milacci a nikdo mi to nevyvrati. Preji jim brzke zotaveni a stastnou budoucnost u dobrych lidi.

komentář napsal: Dagmar napsal dne: 27.02.2019 19:29:43 #31

Lidsky odpad

komentář napsal: Ter napsal dne: 01.03.2019 23:44:35 #35

Musím říct že mi z jich bylo na bliti . Jak se k těm psům chovali a kopali do nich no měla jsem chuť otevřít dveře a kopnout ho ze schodů. Všude mají jen samé dluhy a zneužili lidi aby jim posílali peníze na "psy" o které se nestarali a týrali. Srá*um bych dělala to samý. Díky bohu že už vedle nich nebydlím a v Čáslavi je už nevidím

komentář napsal: Alca napsal dne: 02.03.2019 09:01:39 #37

Tých bezcitných hajzlov "zlomiť", ako to urobili oni psíkom.Ten hajzel je vypasený zrejme z prostiedkov,ktoré zasielali ľudia s dobrým srdiečkom pre psíkov a on to všetko prežral a psíkov akurát psychický aj fyzický týral.Beštia hnusná.

komentář napsal: Vlaďka napsal dne: 02.03.2019 12:38:31 #38

Nevím co dodat,měli by být větší kontroly,na tyto azyly.Lidé,tam posílají peníze a dávají různé věci,měli by potom vědět kde peníze mizí....Přeji pejskům krásnější život než do teď zažili.Jednoho chlupáče mám doma a vím jaký je kamarád.......

komentář napsal: Denisa napsal dne: 02.03.2019 15:37:51 #39

Jo tak konečně na ně došlo!!! Měla jsem od nich fenku Zorku ale musela jsem ji vrátit.Když jsme ji byli s dcerou vracet tak uz při hledání kde vlastně ten jejich azyl mají nám to přišlo divné. Kurvy to jsou a já moc dobře věděla že se na těch němých tvářích prizivuji.Ja jim naletela a urcite sem nebyla jediná. Zorky a vlastně všech těch pejsku je mi nesmírně líto.

komentář napsal: Gabina napsal dne: 05.03.2019 10:38:58 #41

Tak ja nevim, mam od nich psa, kdyz jsme si ho brali tak urcite nebyl podvyziveny ani psychycky zdeptany..ba naopak byl krasne zivenej a plnej zivota..rekli nam veskerou jeho minulost..takze za me jestli je na tom celem pripadu neco pravda? Vedi jen oni. Vy se tu muzete poze jen domnivat. Nebudu se jich ani zastavat ani hanit...ale vim ze v dobe kdy jsem si byla ja pro pejska tam tak to tam vypadalo ciste, udrzovane a o vsechny bylo postarano...vcetne cloveka ktery tam s pejsky byl po celou dobu.
Takze nazor cloveka co od nich ma pejska se muze lišit...ale pro me treba absolutne nema vanu vypoved cloveka ktery tam psa odhodil 8/2018...a najednou se o nej strasne zajima a dela ze sebe boha...klidne me tu za to ukamenujte...ale kdo vi jak to v celem pripade je.

Jaroslav napsal dne 06.03.2019 22:57:51 #50

Tak to jste asi jediná. Skoro si myslím že to to píše Kaudlová. :-D No nic každopádně uvidíme jaký účet vystaví policie a soud. Dle fotek podvyživených psů asi láskyplná péče nebyla. Vybralo se celkem dost peněz na pozemek který nikdy koupen nebyl. A pokud vím tak jestli dělám sbírku na něco určitého a pak ty peníze použiju na něco jiného tak je to prostě podvod jak řemen. A s podobnou situací už má Richard Kaudl jisté zkušenosti. Kde nějak začne podnikat tam udělá dluhy.

komentář napsal: SONA napsal dne: 10.03.2019 20:32:59 #52

KULI TOMUHLE IMBECILOVY JSEM NESPALA KOLIK NOCÍ DOVEZLA JSEM SI PEJSKA Z ZUTULKU KTERÝ BYL POHUBLÍ MĚLA JSEM HO DOMA 2 DNY A PŘI VENČENÍ MI UTEKL TA ZRUDA HO ODCHITILA A ZAVEDLA NA POLICII A MĚ OBVINIL S TÝRÁNÍ!!!HNED JSEM S PEJSKEM ŠLA K VETERINÁŘI KTERÝ ŘEKL ŽE TÝRANÝ NENÍ ZAPLATILA JSEM POKUTU ZA UTĚK PEJSKA DODNES HO MÁM DOMA A TAHLE ZRUDA PATŘÍ ZA MŘÍŽE TEN UTULEK BĚZ A TY BOUDY OHRYZANÉ OD PEJKU NASVĚDČUJÍ O SVÉM NECHÁPU KDO TO TAM KONTROLOVAL A AT MI NIKDO NETRVRDÍ ŽE TY PEJSCI SI NEZAŽILI MUKA

komentář napsal: Hanka napsal dne: 13.03.2019 13:08:45 #54

Taky s nimi mame spatne zkusenosti.

komentář napsal: Gábi Došelová napsal dne: 01.09.2019 20:53:13 #91

...již při čtení a podívání se na pana Kaudla se mi zahřívá pomalu,ale jistě zásobník do samopalu a svádím obrovský boj se ovládnout pane Kaudle!!!

komentář napsal: Gábi Došelová napsal dne: 01.09.2019 20:55:06 #92

...na každýho hajzla se vaří voda...!!!

komentář napsal: Karla napsal dne: 02.09.2019 13:04:22 #93

Dobrý den, nezlobte se na mě ale tohoto pána jste nazvali sympatickým jako VÁŽNĚ? Viděla jsem ho teď poprvé na fotce kterou zde máte uvedenou a přešel mě znej mrás po zádech fuj ???? a druhá věc vy mu dáváte jídlo, peníze a nepřijde vám divné že vás do toho útulku nevezme že vám ty psy neukáže? Bože lidská hloupost nemá míru opravdu že ne. Chudáci psy kdyby jste jen slepě "sympatickému" pánovi neodevzavali všechno a chtěli je taky vidět nemuselo to tak dopadnou ???? CHUDÁČCI malí při pohledu na ně mi tečou slzy snad se z toho chuděrky dostanou a vy si zapamatujte že nemáte dávat na sympatický dojem a hlavně prosím Vás DŮVĚŘUJ ALE PROVĚŘUJ!!!!!!

komentář napsal: Crazy Horse napsal dne: 02.09.2019 21:15:38 #94

Proč na to vyžrané tlusté prase Kaudla a jeho bábu nějací pořádní chlapi nehodí deku a nevyřídí si to s nimi postaru a ručně...?! Když nefunguje státní spravedlnost, nastupuje ta občanská...!!! Chcipni, zmrde Kaudle i s babou????????????☠️????????

34 komentářů
Doporučené komentáře