Co se starou na Valentýna, zkurvenej emerickej svátek, dycky PRVNÍ MÁJ

Co se starou na Valentýna, zkurvenej emerickej svátek, dycky PRVNÍ MÁJ

Synku, synku - konečně máš robku co můžeš na Valentýna obšťastnit, ale jsi ve stejné píči jako minulý rok bo wellnessy Ti zavřeli, do restaurace ji nevezmeš - tež zavřene a dál Tvá fantazie a kreativita nešahá.

Tož Ti trochu pomůžu. 

Kup ji šperk!

Kup ji šperk z kterého bude valit bulvy. Doslova! Holky přece šperky rády. Ale kujva ty jsi chlap a chceš taky z toho něco vytřískat a tež posunout ten váš vztah (čti sex) trošku dál...

Takže mrkni na výběr zde a ošperkuj ji

Pozor na velikost! 

Samozřejmě pokud ji do zadku každý druhý den strkáš 20ti cm klacek a koupíš ji šperk XS bude Ti tam chechlat jak parátko v jeskyni.

Na druhé straně pokud má prdelku pannu a narveš ji tam XL anál kolík - asi Ti nepoděkuje. Takže i když pro chlapy platí: nic není nikdy dost velké, v tomto případě zkroť své ego

Dopřej jí pořádný ocas

Já vím, že Ti řiká, že ji stačí co máš v trenkách a vím, že chlapi si vymysleli řeči typu: "I s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo" - ale nedá.

Tu lítost v jejích očích, když na ni vystrčíš to své sedmi centimentrové hovado a předvedeš deseti vteřinové peklo by rozplakalo kde koho. 

Dopřej jí pořádný klacek, který ji tak rozšíří zorničky, že ji zvlhne při vzpomínce ještě za měsíc.

Nebuď egoista. Pořiď ji uměláka. Svaž ji ruce. Zapni vibraci a pomalu s ním jezdi po jejím tělě až ji ho strčíš do té nedočkavé dirky, která konečně chce cítit něco pořádného. 

Na tohodle Valentýna nezapomene!!!

Vibrouš pro socky 

Samozřejmě je dost možné, že jsi socka. A vyhodit litr nebo dva za vibrouše, když stačí staré koupit kaktus, je plýtvání penězi. Navíc si má vystačit si s tím co máš ve slipech, že - však ty její kozy taky nejsou nakonec nic moc :-D 

Tak vždycky můžeš zajít do Lídlu a nakoupit:

jedny chipsy - bo bez chipsů není oslava
šňůru na prádlo - bo se dívála na 78 odstínů červené či co a pořád chce svazovat
jednu růži v akci 
pardála - bo alkohol na uvolnění napětí
a samozřejmě zeleninu! vyber pořádnou okurku - ale pozor! zdražují!

Obleč ji

Prostě si to přiznejme. Jsem vychcaní. A když už staré kupovat hadry tak ať to má grády. Taková chytrá horákyně chlap. takže stará bude oblečená/neoblečená. 

Dobré je, že se Tvé fantazii meze nekladou. Vybereš co tě rajcuje. A ještě to budeš prezentovat jako dárek pro ni. Ale na rovinu: je to dárek pro Tebe, protože v tom sexy prádýlku školačky jí chceš už přefiknout dlouho. 

Děrované punčochy - bordelky 

Nevím jak ty, ale já na tom ujíždím. Staré to dá takový děvkovský punc. A má to ještě jednu výhodu! Když se uděláš moc rychle může hrát na tom hrát piškvorky než se ti znovu postaví

Řešení dalších Valentýnských problémů

Nestojí Ti? Zkus Maxulen
Nemáš babu? Sorry - to jsi dost cyp, že čteš tenhle článek, ale ok - zkus Žijeme nezávazně