Nikdy neserte v přírodě se psi

Nikdy neserte v přírodě se psi

Málokdy se stane, že by někdo psal o kakání nebo si povídal o trapných historkách této fekální činnosti. A protože jdu ve všem proti proudu rád bych se o jednu takovou historku podělil. 

Je to tedy historka mého kamaráda (čti mě)(ne kecám je to kamarád)(dobře je to kamarád alterego). Tak se ten kamarád v klidu vypravil venčit psi a co čert nechtěl přišla na mě akutní, řidká potřeba. Vyjmenováváním všech svatých, zatažením všech svalů a divnochůzí se zaťatým zadkem jsem se snažil dojít domů těch posledních pár set metrů. Zpocený až na prdeli jak vrata od chlíva to už nešlo páč materiál již byl za zatáčkou držen snad jen podtlakem. 

Bůh a všichni svatí se slitovali: kousek od cesty záchrana: malé křoví. Rychlá myšlenka jestli se někdo z vedlejšího paneláku o osmi patrech zrovna dívá a nevznikne nový virál jak nějaký cyp valí srát do křoví. Nebylo zbytí. Kalhoty jdou ke kolenům a gejzír už jel. V té samé úlevy vytřeštím oči když zahlédnu zbystření psů: nevím co je zaujalo více zda-li vůně exkrementů, zvuk vodotrysku nebo libozvučný zvuk vydaný z mého hrdla při té úlevě. 

Ve vteřině to jeden schytal na hlavu, druhý se rovnou šipkou vrhnul se do nadílky pekně poválet. Oh My Got! Na jinak opuštěné cestě začal sílit provoz, chodce dost poutal pohled na nahou tryskající prdel a zvuky, které si lehce šlo splést se souloží. Dva psi poskakujicí okolo čuchajici k zadku a válející se ve výkalech. Ta hrůza těch pohledů a možnosti natáčení (dneska jsou lidi magoři) a šíření zvěsti o mém malém pindíkovi mě (padon kamaráda) paralyzovala. 

Čím se utřít a aspoň trošku očistit psi? Po chvilce přemýšlení padla volba na tričko. V tom psi spokojeni s navoněním se v paníčkových exkrementech postavili, otřepali. Tudíž kropenatý od hoven už bylo jedno čím utřít, ale to nebyl konec. Psi se rozhodli pěkně se o páníčka otřít a jít se pěkně přivítat skákáním a olíznutím xichtu.

Auta na silnici už pomalu stavěla a hledali mobily aby ulovili super video na youtube, kde by se "kamarád" stal proti své vůli hvězdou a dotáhl to možná i do zpráv TV NOVA nebo toho trapného pořadu po zprávách divácká videa (už vidím těch poblitých domácností). No nakonec se podařilo nějak psi pacifikovat (nebo se nabažili) utřít, natáhnout trenky a v oblečení potřísněném a smrdícím stejně jak psi překonat za denního světla těch posledních par metrů k domovu (pračce a koupelně).