Kde sbalit holku na sex

Kde sbalit holku na sex

Víš jak to je. Sem tam ti prostě hučí v kládě a potřebuješ uvolnit. Ne každý chce nebo má vztah aby si zapíchal. Pak je třeba se poohlédnout po nějakém to pouzdře co Ti dá. 

Porno

Upřímně? Nejjednoduší máš pustit PornHub vzít tvojí věčnou milenku - pravačku a jak říkal již Jan Amos Komenský: svým plodníkem řádně zatřásti

Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti.

Ale tak řekněmě, že tedy budeme hledat ženu...

Bordely a priváty

Tak to už je zoufalství. Nic proti milenkám, zlatokopkám, apod. Ale jít za ženou, která v ten den před Tebou měla dalších x chlapů je dost bléééé. Zvlášť ty levnější. Představ si, že ji chytneš za kozy na které před chvílí stříkal jinej chlap. 

Jít do bordelu pořád pokládám tak nějak za nechutné

Nicméně proti gustu ... mě osobně od toho odradila příhoda kdy jsem si vyhlídnul fakt bomba holku. Mladou, dražší (což jsem si myslel že odradí socky a zoufalce a aby to dělala 5x denně za tři stovky), nádherné pevny kozy číslo šest. Tak se domluvíme, že přijdu ve dvě. Ve dvě přijdu k baráku - volám ať mě pustí tedy nahoru - a že má ještě klienta, že už končí. No to byl konec, ale tak jel jsem celkem kus, nadržený jak prase, řikám se no což holt jdeš za kurvou moc na ni nebudeš šahat atd vezmeš gumu vystříkáš se a jdeš. Furt nic. Volám znovu. Že si to týpek chce dát ještě jednou ať počkám. 

No tak to byl konec úplně. Představa jak ji tam dře a na střídačku jdu po něm. Asi ne teda. 

Sex seznamky

Můžete využít klasických sex seznamek. Problém je že 80% inzeratů je zase priváty a kurvy, takže ve výsledku jste tam kde jste byli. Navíc jsou inzeráty zasrané holčičkami, které si dělají srandu, zkouší to, apod. Falešnými inzeráty, atd. Navíc je to na dlouho. 

Ruzovyslon.cz vibrátory TOP 20

Amatéři.cz

Portál amateri.cz je kapitolou samou pro sobě. Určitě tady máš jednu z největších šancí. Má to jiný problémy:

1) Obrovská konkurence. Holky jsou zde doslova zasypány desítkami a stovkami vzkazů. Zkuste se někdy zaregistrovat jako holka a do 5ti minut (ano do pěti minut) máte cca 50, 60 vzkazů a to ještě nemáte danou ani profiovou fotku nebo jakoukoliv! A že některé jsou dost nechutné (a to má laťku dost vysoko).

Obrovská konkurence hraje proti Tobě. Máš co nabídnout? 

No ale pokud se do toho chceš obout můžeš. Pak počítej, že do zmiňované konkurence se musí počítat spousta fakt šikovných chlapů, napaditěijších. Chlapi s obrovským perém, atd ... 

Ty se svým vzkazem: "ahoj" fakt nemáš co nabídnout

2) Holky si zde honí ego. Jo napadá mě škoda že ego, ale to je jiná kapitola. Každé holce udělá dobře když je o ní zájem. A tady roste ego do závratných výšek. Už jsem se zmínil co to udělá když se žena jen zaregistruje. A teď si představte co to udělá když dá fotku. Jo holce tady stačí ukázat kozu a všichni jsou na větvi. A ne že pěknou kozu, ale je to úpně jedno. I ty nejtlustší nejškaredější holky co jste viděli tady nejsou pod nátlakem haterů

Výsledek je že se rády ukazují, sledují lajky, ale na to že je chceš ošukat ti těžce kašlou

Badoo

Seznamka Badoo.com je tak nějak profáknutá jako sbírka zoufalců. Nevím čím to je. A samozřejmě i zoufalek. Což Ti hraje do karet. Protože kdo jiný než nějak narušená osoba by s Tebou šla že :) Zase to má ale háček: abys někomu mohl napsat musí to slečna dovolit/schválit Tvůj profil. Tzn vidí jen Tvůj xicht (fotku) - takže než předvedeš co jsi zač, než můžeš něco říct jsi odsouzen 

Tinder

Tinder funguje ve větších městech. V těch malých je to zoufalství. Opuštěné holky co hledají spíše vztah a pořád čekají a dělají si naděje že narazí na svého prince. 

ZijemeNezavazne.cz

Zajímavou alternativou je sex seznamka ZijemeNezavazne.cz - proč? Na nic si nehraje. Jsou tu jen ověřené profily - žádné fakey. Vybudována docela slušná komunita. Holky, které tady jsou mají jasný cíl a nejsou tu jen pro nápravu svých frustrací. 

Pakliže to myslíš vážně a chceš si najít milenku, mluvit na rovinu a nemazat zoufalkám med kolem pusy a doufat že Ti dají - je to zajímavá alternativa.