Dementi (nejen) na seznamkách

Dementi (nejen) na seznamkách

Dement v komplikovaném vztahu

Ozve se jednou za čas, když jsou zrovna v krizi. Když odepíšeš, už se neozve, nebo ve finále fňuká. Chtěl se jenom ujistit, že může.

Ruzovyslon.cz Erotické pomůcky TOP 30

Šťastně zadaný dement

Ozve se vždycky v divnej čas, i den a chce se sejít okamžitě, do ohně přileje příšernou nahou fotkou a chce tě nazývat sprostými jmény. Pak postne fotku se svojí holkou někde u rybníka.

Ruzovyslon.cz vibrátory TOP 20

Absolutní dement

Nemá slovní zásobu na souvětí, ale moc rád posílá smajlíky, u kterých má vychytaný různý úchylný kombinace. Nejradši má opice, co si zakrývají oči nebo vysmátý žlutý obličeje.

Absolutní dement level 1000

Ahoj a… a tuna smajlíků k tomu.

Cholerickej dement

Několikrát tě pozdraví, aby se ujistil, že sis to přečetla, pak znervózní a v lepším případě napíše, abys šla do haj*lu. Typický je „Aha, tak dík. Tak čau“! Den na to tě znovu pozdraví.

Pivní dement

Umaštěně tě sleduje skrz vyprchaný půlpivo a pak na tebe donáší svým kámošům. Když se na něj tupě nesměješ, nebo si nezačneš mazat pivní pěnu po ksichtě, začne o tobě vykládat, že jsi urcitě šlapka.

Bejvalej dement

Nechodili jste spolu, ale on si myslí že jo. Střídavě ti vyznává lásku, nadává ti do sviní a zároveň usedavě pláče. Nebo chce abys řekla, že měl zrovna tohle nebo tamto největší a nejlepší. Neměl.

___motivator

Dement, kterýho chceš a on tebe ne

Nemá holku. Ale! Je prostě divnej. Ve všem. A ty máš pro něj slabost. Je na čase si to přiznat. Chce úplně někoho jinýho a na tebe se sice směje, když se potkáte, ale ty si to vysvětluješ jinak, než jaká je skutečnost a pak mu ze zoufalství napíšeš jako vždycky. Bez odpovědi.

Dement, co pro tebe udělá první poslední

Ano, jednou budeš litovat, že sis ho nevzala.

Dement Lovec

Myslíš si, že po tobě jede. Píše ale úplně všem, možná i tvý mámě. Ve chvíli, kdy ti od něj přijde zpráva, přijde dalším sto holkám a paním všech možnejch věkovejch kategorií. A tvejm kámoškám. A jejich kámoškám. Takovej dement má většinou prostě jenom malý péro.

Dement z posilovny

Je to úplnej, ale úplnej debilní kretén. Jo a taky posílá hodně smajlíků.

Dement srab

Všechno vypadá skvěle, jsi šťastná, píšete si sto zpráv denně a obvykle máte i skvělej sex. Do doby, než prostě zmizí. Beze slova. O půl roku později se potkáte a on ti řekne, jestli byste se třeba mohli někdy vidět. Nasrat.

Dement šovinista

Nemá rád ženy, které moc mluví. Nemá rád ženy, které vůbec mluví. Nemá rád ženy, které málo vaří. Hned na začátku ti dá jasně najevo, že humor ho nezajímá, že moc dýcháš a že mu přijde, že máš zbytečně moc přátel. A vlasů. A všeho.

Dement škrt

Klasicky tě potká a nemůže se tě nabažit. Všechno je na tobě báječný. Dokud nepřijde číšník a nezeptá se jestli dohromady nebo zvlášť.

Dement, co má prachy

Myslí si, že si k tobě může dovolit úplně všechno. Že uděláš, co se mu zlíbí. Že se může na lidi dívat tím povrchním způsobem jenom proto, protože mu někdo jednou poradil dobře zainvestovat. Myslí si, že ho budeš obdivovat. Do doby, než na tebe sáhne, ty mu zlomíš nos a tvůj pes mu pochčije levou semišovou botu.