Chceš vydělat milion bez práce? Napiš blbkám že jsou prokleté

Chceš vydělat milion bez práce? Napiš blbkám že jsou prokleté

K soudu šel právě případ nějakého Kotlára. Za necelá dva roky si vydělal necelé dva miliony a ještě k tomu pobíral sociální dávky :) 

Vykutálený klučina si říkal věštkyně Edita. Ženám na internetu napsal zprávu na sociálních sítí ve smyslu: jsi prokletá, pošli peníze, zbavím Tě prokletí. A že netroškařil, 54 tisíc už je pěkná suma. 

Manžel je jistě na manželku hrdý

Já vidět velké špatné, zaplať

Myslíte si, že s takovou blbostí neuspěl? Opak je pravdou. 112 žen peníze poslalo. Blbky. Soud mu dal podmínku, já bych mu dal medajli. 

Soud

Mimo jiné trest padl především pro neoprávněné podnikání. Muž se totiž hájí, že věštit umí. Opravdu by mě zajímalo jak se toto dokazuje :)

Odháčkování a jiné blbosti

Pořád mě nepřestává fascinovat jak jsou lidi hloupí. Jak cpou televizním a internetovým věštkyním peníze. Pak se nelze divit, že se ženy jdou odháčkovat ke Guru Jára.

Pamatuji si taky případ kdy natáčela Nova v Občanském judu myslím muže který čistil ženám duši. 

Jak to probíhalo? 

Přišly do auta na parkovišti před supermarketem. Dotyčný je požádal ať se svléknou. A nad ňadry jim za vydáváním tajemných zvuků jezdil squashovou raketou

Všechno je možné, stačí najít svojí blbku

Anonymní hackeři

Nedávno mi psali podobní vykutálenci. Tzv Anonymní hackeři. Že prej zveřejní video jak si honím pindíka a koukam na porno, cituji: "Můj program zapnul fotoaparát a zaznamenal proces vaší masturbace" Mám zaplatit v bitcoinech. Píšu o tom zde. Velmi originální text mimochodem, člověk se nasměje. No tak jsem jim napsal ať to klidně zveřejní :)