Zkurvené horko

Zkurvené horko

Horko!

Pondělí

Konečně je tady to mega vysněné léto! Koupili jsme prckovi bazének pro 3, takže ho zítra nafouknu, koupim něco na gril, budu relaxovat na lehátku a prďola se bude spokojeně čvachtat. Už ať je zítra!

Úterý

Doprdele málem jsem vyplivl plíce u nafukování toho debilního bazénu. Ten malý parchant si do něj na dvě minuty jednou vlezl a tím to skončilo. Nestačil jsem ani donést dřevo na gril, natož se natáhnout. No nic musím se uklidnit, zítra to bude ok, jedeme za kamarádama mají samozavlažovací zahradu, bazén, děti, to bude stopro relax.

Středa

Do hajzlu. Se potím aji na prdeli. Ať už je to zpičené léto pryč a přijde ta zkurvená zima. 

Navíc nejedem nikam. Nějakéj ožralej retard to ráno střelil autem na náš pozemek. Debil si zrušil auto, nám plot - samozřejmě je v pořádku. Úplný dement rovná cesta, jediný barák a on to napere přimo do našeho přívodu plynu. Ty vole já to snad přitahuju. Takže policajti, plynaři, bagry. Ten malej bastard je z toho ještě natěšenej že bagr na zahradě. Po x hodinách téhle tragédie jedeme. Samozřejmě psa nemůžu nechat na zahradě, protože není plot, takže v tom pařáku venčení a zavřít doma. Pecka.

Čtvrtek 

Manželka je nadšená z počasí, chodí kolem mě vysmátá a pořád vykřikuje jak je to úžasný. Vyloženě si užívá mou nasranost a ještě ji přiživuje. Začínám přemýšlet o rozvodu a odloučení minimálně do podzimu. Aljaška zní velice dobře. 

Pátek

Seru na bazén i Aljašku. Vzal jsem zavděk větrákem a pokaždé když jdu do ledničky užívám si ten chladný průvan. Když se nikdo nedívá vystrčím prdel směrem do ledničky, abych si zchladil opařené partie. Úplně cítím jak mi horkem klesá IQ, svět vnímám jen v rámci nutnosti. Ještě že mám v lednici pár flašek léku na úzkost. Snad to nějak přežiju. 

No nic, jdu zalejlít ty boroky stromy a kytičky, trávu, páč ta žlutá barva nesvědčí o tom že by jim bylo dobře. Jejich život visí teď jen na mě!

Sobota

Probudil jsem se ve 2 ráno. Překvapivě: vedrem. Jsem na tom bídně. Ve stresu žeru. Celá pepřenka, meloun, celý balíček chipsů, tabulka čokolády, kyslé okurky zapité nějakým sračkoidním ochuceným mlékem. Zpět do ložnice nejdu - peklo je proti tomu procházka studenou oázou. Beru si deku a leham si venku pod strom. 

Neděle

Dnes jsem byl 6x se psem a asi 30x ve sprse. Nemá to smysl, vyjdeš ze sprchy, 10 vteřin blaha a než sejdeš schody citíš potůček potu stékající do žlabu (mezi prdelní). Dva panáky a chlazené pivo mi dává na chvíli zapomenout. Zalévám už jen stromy v dohledu od vchodových dveří. S blížícím večerem mě jimá hrůza s myšlenkou na rozžhavenou ložnici (a ne milostnými hrátkami). Beru karimatku a roztahuji ji pod venkovní schodiště - kamenná dlažba je teď můj největší přítel

Pondělí 

Dneska se to už nedalo vydržet, takže jsem vytáhl hadici ze sklepa a napustil ledovou vodou - zase ten bazének. Mimino na něj opět prdělo a řešilo bagry na pískovišti, takže jsme se do něj se starou radostně vyvalili a setrvali tam celý dopo. Já opřený o skluzavku, přítulka o skákacího koně. Celý to nebyl úplně šťastnej nápad, protože jsme spálený jak německý turisti. Doma je 32 stupnů a po spáleným bachoru mi skáče prcek bez potřeby spánku. Pohybuju se bytem už jen s rozprašovačem na vodu, kterej stříkám před sebou a vstupuju do aerosolu. Takhle nějak si představuju apokalypsu.

Úterý

Přestávám chodit na sociální sítě a sledovat zprávy. Nevím, jak bych unesl fakt, že někde pršelo a tady furt nic. Na trávu, stromy a kytky seru. Stejně tu zhebnem všichni. Večer plánují jít spát do sklepa.

Středa

Tak už jsem zase online, protože kamarád založil novou tajnou FB skupinu. Slušně se rozrůstáme. Jmenujeme se Zkurvenyvedro. Sdílený utrpení je hned o něco menší.

Čtvrtek

Mimino se opět probudilo v 5 ráno. Je tu vedro k nepřežití. Jemu jsem pustil teleshopping a sobě ledovou sprchu. Rád bych usnul, ale pes se vedrem cítí nekomfortně, tudíž se chce tulit a dejchá na mě teplej hovní vzduch. Když jí zavřu vedle, tak vyje. Jestli se nezabiju dneska, tak už nikdy.

Pátek

Kamarádka mi poslala fotku, jak u nich prší. Co prší, leje! Mažu jí z přátel, svini. Navíc jsem zjistila, že mimino asi před pár dny zapnul topení v ložnici. Takže ho jdu přeměřit, jestli by se přece jenom ještě nevešel do babyboxu. A to se mohl čvachtat v bazénku!