Mamynky

Mamynky

ČTENÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ, PODMÍNKOU JE PLNOLETOST! 

Sekta matky [čti:mamynky]. Jsou všude. Pozor neplést si matku a matku. Velký rozdíl. 

Debilní blbky

Pro objasnění: mamynka je termín z dávkařských skupin. Většinou je to debilní blbka, která pokládá nesmyslné dotazy ohledně sociálních dávek, nezná termíny výplat (přitom to chodí pořád stejně, plus minus jeden den), neumí rodný jazyk, jediná ona má nárok na dítě a z 90% je oplodněna vzduchem.

Bydlenky a tvořilky

Pak jsou tu bydlenky, tvořilky a jiná havěť, které postují své super výtvory a očekávají moře tleskánků, ale většinou ta díla zvládne i pětileté dítě s jednou rukou v nose.

Ezobioekoblbé matky nosičky a kojilky

Pak tu máme Ezobioekoblbé matky nosičky a kojilky, které za každou cenu potřebují vystavovat hnusné cecky všude a za každé situace.

Ty ostatní

Pak matky a majitelky zvířectva, které mají pocit, že Fukbuk je Mudr. Facebook a mají pocit, že jejich plody či zvěř vyléčí.

Pak tady máme těhotné, které mají neustálou potřebu vystavovat své pupky všude, většina z nich je odporná a nesoudná lůza.

#1 Co to je? Proboha proč?

#2 Není nad super dotazy

#3 Takové to domácí střihání

___adgreklamyinarticle

#4 Domácí práce

Vařilky

Taky vařilky, nejlepší jsou ty, které žerou vlastní placentu a ty, co vaří jídla ze kterých se normálnímu člověku zákonitě zvedl žaludek. Ani Piňďa už to nežere. Semtam to jsou něco z eroticky zaměřených skupin, to už bereme záchody útokem.

___adgreklamystandard

A nesmím opomenout "inteligentní" matky, které mají potřebu chlubit se svými nahými plody vždy a všude a neuvědomují si, že si tím mohou uškodit a škodí tomu plodu do budoucího života.

„Mamynky“ se poznají právě podle toho, že moc neovládají pravopis, věří na pití sava a na chemtrails, tedy na práškování lidí dopravními letadly, propagují kojení na veřejnosti, domácí porody a alternativní medicínu. Dříve byly známy pod názvy „lesana“, tedy lesní panna - přírodní ženy, které nedávají dětem boty, kojí je do školního věku a nosí je jedině v šátku. „Mamynky“ jsou ale novým nastupujícím druhem, kvůli němuž ztratíte víru v lidstvo a v rozmnožování.